Poniższe testy wykonane zostały przez zespół redagujący stronę internetową www.mtbnews.pl i stanowią ich własność. Dziękujemy zespołowi mtbnews.pl za udostępnienie poniższych materiałów.

Rękawiczki Vezuvio czarne
Ten model od razu przypadł nam do gustu. Może dla tego, że na początku testu trafiliśmy na dość znośną pogodę, a w planie mieliśmy agresywną jazdę w terenie. Rękawiczki te mają bardzo wygodny krój. Trochę ciasno wchodzi ręka, ale po włożeniu uzyskujemy pełen komfort noszenia. Dłoń nie jest uciskana, palce mają pełną swobodę, ale nie luz. Po założeniu tego modelu dłoń uzyskuje wyprofilowany kształt, dzięki któremu łatwiej dopasowuje się do kierownicy. Palce są dość wąskie, co bardzo nam się podobało podczas jazdy w terenie. Hamowanie, czy zmiana biegów nie stanowiła żadnego problemu.

Rękawiczki Vezuvio Czarne

Rękawiczki Vezuvio Czarne

więcej informacji na stronie internetowej www.mtbnews.pl/

Rękawiczki Vezuvio czarno-szare
Gdyby sugerować się opisowi producenta, można by pomyśleć, że to taki sam model, ale różniący się kolorami. Nic bardziej mylnego. Ten model jest w niektórych miejscach grubiej wykonany, a co za tym idzie – cieplejszy. Szczególnie odczuwa się to na palcach. Niestety odbyło się to kosztem komfortu w czasie jazdy. Jest w nich nieco cieplej, ale praca manetkami i klamkami hamulców już nie jest taka zwinna, ale w dalszym ciągu wystarczająca.

Rękawiczki Vezuvio czarno-szare

Rękawiczki Vezuvio czarno-szare

więcej informacji na stronie internetowej www.mtbnews.pl/